Kwestia skali

Wat Xieng ThongCzy ktoś potrafi powiedzieć, jak duża jest przedstawiona na powyższym zdjęciu płaskorzeźba? Nie da się, bo brak jest punktu odniesienia. Ja też się nabrałem, bo byłem pewny że była rozmiaru może kartki A3, nie większa. Dokładniejsze poszukiwania wyjaśniły prawie wszystko.

Znajduje się ona nad chyba tylnym wejściem do świątyni Xieng Thong i ma ok. dwóch metrów wysokości. Sama świątynia to perełka architektury. Bogato zdobiona od zewnątrz i wewnątrz, dodatkowo zachwyca cudownie harmonijną linią (na tym zdjęciu oczywiście tego nie widać). Ale na innych tak.

Lubie!
0

2 myśli nt. „Kwestia skali

  1. Fajny pomysł z dodaniem map, ale u mnie (FF 19.0.2 na W7) mapa pojawia się dopiero po kliknięciu, a opis do pinezki nie pojawia się w ogóle, niezależnie od klikania.

  2. Jeszcze eksperymentuję z ustawieniami. Myślałem, że będzie mała ikonka, a po kliknięciu wjedzie większa mapa. Teraz dałem mapę od razu.
    Zdaje się, ze na pojedynczej mapie nie ma opisów, dopiero na zbiorczej (jest w menu: http://blog.foto.chomik.net/mapa/).

Możliwość komentowania jest wyłączona.