Nad rzeką

 

Mekong w okolicach Luang PrabanguMekong spotykaliśmy podczas naszej podróży po Azji wiele razy. Nic dziwnego, rzeka jest długa (9 miejsce na świecie), więc przepływa przez wiele krajów. W Laosie nad Mekongiem można podziwiać zachody słońca, w Wietnamie rozlewa się w imponującą deltę. Powyższe zdjęcie pochodzi z okolic Luang Prabangu. Doskonale na nim widać, jak w górzystym kraju wykorzystuje się każdy skrawek ziemi. Co prawda ta nad brzegiem jest piaszczysta, ale wyraĹşnie widać tarasy.

Aha – zdjęcie nie jest bardzo ostre, a to dlatego, że powstało przez przycięcie fotki pionowej. Niżej dla zainteresowanych oryginał. Warto było ciąć?

Pionowy Mekong

Lubie!
0

5 myśli nt. „Nad rzeką

  1. Warto było ciąć. A tak w ogóle zawsze warto zrobić wersję pionową i poziomą. Szczególnie jeśli masz wątpliwości – zgodnie z zasadą, że jak masz wątpliwości, to strzelaj 🙂

  2. A co sądzisz o modyfikacji wtyczki od map? Ĺ»e pojawia się mały obrazek, a po kliknięciu mapa? Sam obrazek jest trefny, muszę go zamienić na coś bardziej adekwatnego.

    • Aaaa, rzeczywiście, pojawia się 🙂 Bo jak widziałem tę ikonkę, to myślałem, że znowu kaszana 🙂 Fakt, że coś trzeba kliknąć, żeby coś się wyświetliło, nie jest intuicyjny.

  3. I są pewne problemy z dodawaniem komentarzy. Pierwszy idzie ok, ale w momencie opublikowania go strona zaczyna się przeładowywać i na tym poprzestaje – jest biała. Ręczne przeładowanie pokazuje, że komentarz się opublikował, natomiast pola identyfikacyjne do wstawienia następnego są nieaktywne i puste. Firefox 19.0.2 na polskiej wersji W7 64.

Możliwość komentowania jest wyłączona.